رجایی چوب

بسم الله الرحمن الرحیم

شرکت رجائی چوب تولید کننده ی انواع ورق های MDF و صفحه کابینت در ضخامت های۸  ۳/۲ و ۵ و ۶ و۷سانتی  با ام دی اف و مغزی pvc  کاملا ضدآب در عرض های استاندارد و سفارشی میباشد.ام دی اف و مغزی pv8c  کاملا ضد اب.

اغاز فروش محصولات اخوان

همچنین نماینده فروش MDF ترکیه ای AGT,نمایندگی اخوان و محصولات اخوان  , گاز رومیزی اخوان,سینک اخوان,فراخوان,هوداخوان ,گاز مبله اخوان و تولید کننده ی درب ضد سرقت, وارد کننده ی درب های ضدسرقت چینی و ترک میباشد.

شرکت رجایی چوب با کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت، کابینت پیش ساخته کمد دیواری

وطراحی غرفه های نمایشگاهی  نیز فعال می باشد که در این بخش با توجه به کم کردن هزینه ها از سازه هایی باقابلیت جابجایی ، وزن مناسب، ایستائی مناسب و ماندگاری طولانی بهره گرفته می شود.

کلینیک ساختمانی رجایی چوب با کادری مجرب آماده پذیرش کلیه امور بازی ساختمان و اجرای سنگ های آنتیک می باشد.

کیفیت مسیری که۳۰سال پیش دریک کارگاه کوچک آغاز کرده ایم و بدون

وقفه ادامه دارد …

ما تا تحقق رویا هایمان ودست یابی به آرزو ها وآرمانهایمان به تلاش ادامه خواهیم.۱۹

۱_کابینت

طراحی و ساخت کابینت با سلیقه شما در این بخش از کار شرکت سعی شده تا با بهره گیری از سلایق مشتری و بهره گیری از اخرین طراحی های برتر جهانی بروز ترین طراحی رو برای کابینت با بیشترین بهره وری فراهم اوریم جهت باز دید از نمونه کار ها در اینجا کلیک کنید.

۲_کابینت پیش ساخته

در بخش کابینت پیش ساخته علاوه بر سرعت بخشیدن به تحویل کار به مشتری با تنوع بالا شرکت رجایی چوب توانسته با منتاژ ابعاد ثابت و کاربردی که به اکثر اشپزخانه ها قرار بگیرد از هزینه های تولید کاهش داده شده وصرفه اقتصادی فراوانی جهت خرید مصرف کننده به او ارائه شود جهت بازدیداز کارهای کابینت در اینجا کلیک شود….

۳-درب ضدسرقت

تولید و ساخت درب های ضدسرقت اکومومی و واردات درب چینی و ترک باتنوع بالا وبا نشان ceاوروپا در ها دارای گارانتی یک سال به بالا می باشدو تحویل درب ها به صورت انی می باشد جهت بازدید ازکلیه ی درب ها در اینجا کلیک کنید…..

۴-هود.سینک.گاز صفحه ای.گازمبله.فر.شیرآلات.اخوان

شرکت رجایی چوب نمایندگی پخش محصولات اخوان در دداخل و خارج از کشور بوده وبادپو کامل محصولات امر خرید را برای مصرف کننده ها تسهیل کرده از شما بازدید کننده محترم دعوت می شود جهت بازدید از محصولات در اینجا کلیک کرده و به صفحه مورد نظر بروید….

صفحه کابینت

شرکت رجایی چوب تولید کننده صفحه کابینت ام دی اف و پلی وود و کورین در کم ترین زمان توانسته سهم مهمی در بازار به دست بیاورد و صفحه های ۳/۲و۵و۶و۷سانتی رادر اعرض های ۳۰تا۱۲۰درکم ترین زمان تولید و به دست همکاران و مصرف کنندگان برساند جهت باز دید از نمونه رنگ ها اینجا کلیک کنید.

برچسب ها

agt٬ اخوان٬ اروما٬ اریستون٬ استیل البرز٬ اغاز فروش جشواره محصولات اخوان٬ اغاز فروش محصولات اخوان٬ اکسترا٬ ال جی٬ ام دی اف٬ ام دی اف سفید صابونی٬ ایلیا استیل٬ بازسازی ساختمان٬ بوش٬ بیمکس٬ پرستیژ٬ پلی استیل٬ ترمووود٬ درب٬ درب اتاقی٬ درب چوبی٬ درب ضد اب٬ درب ضدسرقت٬ درب لابی٬ دکوراسیون داخلی٬ دوو٬ رجایی چوب٬ سازنده کابینت٬ سنگ٬ سنگ انتیک٬ سنگ ساختمانی٬ سینجر٬ سینک اخوان٬ سینک معمولی٬ شرکت اخوان٬ صفحه کابینت٬ صفحه کابینت سرخ چوب٬ طراحی غرفه نمایشگاهی٬ فر اخوان٬ فروش محصولات اخوان٬ فروشگاه اخوان٬ فروشگاه اینترنتی٬ کابینت پیش ساخته٬ کابینت ممبران٬ کابینت هایگلاس٬ کارخانه اخوان٬ کلینیک ساختمانی٬ کمد دیواری٬ کن٬ کورین٬ گاز رومیزی اخوان٬ گاز مبله اخوان٬ مس٬ نمایندگی اخوان،٬ نمایندگی اخوان،هود،سینک،گاز،فر،شیرالات،صفحه کابینت،کابینت اشپزخانه،درب ضدسرقت،درب اتاقی،دربلابی،درب ضداب،ورق ام دی اف،٬ نمایندگی اخوان در جنوب تهران٬ نمایندگی اخوان در مرکز تهران٬ نمایندگی اخوان درتهرانپارس٬ نمایندگی اخوان درشمال تهران٬ نمایندگی اخوان درغرب تهران٬ نمایندگی اخوان شرق تهران٬ نمایندگی اخوان نارمک٬ نمایندگی اخوان هفت حوض٬ هود اخوان