رجایی چوب

بسم الله الرحمن الرحیم

شرکت رجائی چوب تولید کننده ی انواع ورق های MDF و صفحه کابینت در ضخامت های۸  3/2 و ۵ و ۶ و۷سانتی  با ام دی اف و مغزی pvc  کاملا ضدآب در عرض های استاندارد و سفارشی میباشد.ام دی اف و مغزی pv8c  کاملا ضد اب.

اغاز فروش محصولات اخوان

همچنین نماینده فروش MDF ترکیه ای AGT,نمایندگی اخوان و محصولات اخوان  , گاز رومیزی اخوان,سینک اخوان,فراخوان,هوداخوان ,گاز مبله اخوان و تولید کننده ی درب ضد سرقت, وارد کننده ی درب های ضدسرقت چینی و ترک میباشد.

شرکت رجایی چوب با کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت، کابینت پیش ساخته کمد دیواری

وطراحی غرفه های نمایشگاهی  نیز فعال می باشد که در این بخش با توجه به کم کردن هزینه ها از سازه هایی باقابلیت جابجایی ، وزن مناسب، ایستائی مناسب و ماندگاری طولانی بهره گرفته می شود.

کلینیک ساختمانی رجایی چوب با کادری مجرب آماده پذیرش کلیه امور بازی ساختمان و اجرای سنگ های آنتیک می باشد.

کیفیت مسیری که۳۰سال پیش دریک کارگاه کوچک آغاز کرده ایم و بدون

وقفه ادامه دارد 

ما تا تحقق رویا هایمان ودست یابی به آرزو ها وآرمانهایمان به تلاش ادامه خواهیم.۱۲۳

۱_کابینت

طراحی و ساخت کابینت با سلیقه شما در این بخش از کار شرکت سعی شده تا با بهره گیری از سلایق مشتری و بهره گیری از اخرین طراحی های برتر جهانی بروز ترین طراحی رو برای کابینت با بیشترین بهره وری فراهم اوریم جهت باز دید از نمونه کار ها در اینجا کلیک کنید.۱۲۳

۲_کابینت پیش ساخته

در بخش کابینت پیش ساخته علاوه بر سرعت بخشیدن به تحویل کار به مشتری با تنوع بالا شرکت رجایی چوب توانسته با منتاژ ابعاد ثابت و کاربردی که به اکثر اشپزخانه ها قرار بگیرد از هزینه های تولید کاهش داده شده وصرفه اقتصادی فراوانی جهت خرید مصرف کننده به او ارائه شود جهت بازدیداز کارهای کابینت در اینجا کلیک شود….